Ozon Tekstil

Kaliteli, Hızlı, İnovatif
Hazır Giyim Üreticisi

Almanya, Fransa, Avusturalya, Danimarka ve İspanya dahil 10 ülkeye ihracat yapıyoruz.

Üretim

57,000 m² üretim alanı

Ayda 4 milyon parça üretim

2,5 milyon kesim

1,2 milyon adet baskı kapasitesi

Her miktarda sipariş için üretim kolaylığı

E-ticaret'e uygun adette üretim

İnovasyon

Aylık 500 parça kapasiteli numune odası

Şirket içi tasarım ekibi

Tasarım ofisleriyle iş birliği

İş zekasının tüm yalınlaşma süreçlerine entegrasyonuKalite ve Sosyal Uygunluk

Sosyal Etik Denetim kurumu SEDEX üyesi

Yükleme öncesi deneyimli uzmanlar tarafından kalite kontrolüBiz Neler Yapıyoruz?

Tekstil ve Hazır Giyim sektöründe devam eden yolculuğumuzda; her gün daha iyisini yaparak, dünyanın en iyi hazır giyim tedarikçilerinden biri olduk.

Kuruluş misyonumuzdan sapmadan yolumuza devam ederek bugünlere gelmiş; yarınlara ise daha güçlü adımlarla ilerliyoruz.

Köklü geçmişimiz, ulaştığımız marka gücü, tekstilde vizyonerliğin, yenilikçiliğin ve yalın olgusunun dünya standartlarında bir uygulayıcısı olmamız, sektörde öncülük ve liderlik iddiamızı güçlü bir şekilde destekliyor.

Grubumuzun tekstil ve moda sektöründeki sürdürülebilir rekabetçiliği açısından en çok önem verdiğimiz konulardan biri, artık çağımızın olmazsa olmazı haline gelen ERP, İş Zekası ve RPA uygulamaları ile desteklenen teknolojik altyapımız.

 

Her zaman olduğu gibi en büyük gücümüz köklü kurumsal değerlerimiz ve geleceğe güvenle bakmamızı sağlayan özverili çalışanlarımız olmaya devam edecektir.

CPO, Seda DIŞLIK

 

10
milyon üretim
1000
m² alan
1000000
aylık kesim
1000000
aylık adet kapasitesi

Ozon'dan Haberler

Showroom

 

 

Ozon Tekstil, derin coğrafya bilgisi ve güçlü ve yetenekli bir ekiple ürün gamıyla iş ortaklarının sürekli büyümesinde ve başarısında etkili olan en deneyimli profesyonel yaklaşımlara sahiptir. Etik, sosyal ve çevresel sorumluluklara saygı duyan uzmanlığımız sayesinde prestijli uluslararası markaların küresel bir iş ortağı. Jarse, dokuma ve düz örgü giyim kategorilerinde uzman, katma değerli ürünler ve çözümler sunuyoruz, yüksek nitelikli numune odası ile ayda 500 model oluşturabiliyoruz.

 

 

Tüm yönetim süreçlerini yalın çevreleyerek ele alıyoruz. Kurumsal kaynak planlaması yoluyla kalite kontrol sistemi ve ilgili teknolojilerle operasyonel mükemmelliği hedefliyoruz. Sürdürülebilir kalite sistemimiz, iç / dış denetimler ve eğitimler yoluyla sürekli gelişmektedir. Ürün bilgisi, fiyatlandırma, esnek üretim kapasitemiz ve küresel moda pazarında daha kısa teslimat süreleri  bizi diğerlerinden ayırıyor.

 

Fabrikalarımız

Sivas’da toplam 57.000 m²’den fazla alana sahip 2 fabrikamız bulunmaktadır. Fabrikalarımız Organic 100, Sedex, Confiance Textile sertifikalarına sahiptir.

Sivas Üretim Tesisleri

Ahmet Turan Gazi OSB Mah. 18.Sok. No:5, 58050 Sivas Merkez/Sivas

+90346 502 04 24

Sivas Üretim Tesisleri

Ahmet Turan Gazi OSB Mah. 18.Sok. No:5, 58050 Sivas Merkez/Sivas

+90346 502 04 24