Ozon Tekstil

Triko

TRİKO

Ozon Tekstil Triko Tedarik olarak, ürün, üretim ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, inovatif ve sürdürülebilir çalışmalarıyla hızla gelişmeye devam etmekteyiz.

Müşteri odaklı bakış açısıyla, her türlü kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu triko ürünlerinin güncel trendlerini uygun fiyat politikasıyla müşterilerimize sunmayı amaçlamaktayız.

Faaliyetlerimizde sürdürülebilir devamlılığı sağlamak için çeşitliliği ve üretkenliği korurken, müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılamak adına kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.

Trendleri yakından takip eden yenilikçi ve dinamik ekibimizle yılda ortalama 5.000.000 adet üretim yapmaktayız. İştiraki olduğumuz DeFacto ve ihracat müşterilerimizin ihtiyaç ve memnuniyetini ön planda tutarak, müşteri taleplerine özgün olarak hazırlanmış koleksiyonlarla hizmet vermekteyiz.

Esnek üretim kapasitemizle yüksek kalite ve doğru fiyat politikamızla sektöre yön vermeyi amaçlamaktayız. Hammadde seçiminden müşteri siparişinin paketlenmesine kadar aynı özen ve kalite hedefiyle hareket etmekteyiz.

İnsan ekolojisi için zararları minimuma indirmek, tedarik zincirinde sürdürülebilir üretim ve çalışma koşullarını hedeflemek amacıyla, kullanılan hammadde, ara ürün ve aksesuar ürünlerinin geri dönüşüme uygun olmasına özen göstermekteyiz.

Günlük Triko Üretim Kapasitemiz
25.000 Adet
Aylık Triko Üretim Kapasitemiz
500.000 Adet
Yıllık Triko Üretim Kapasitemiz
5.000.000 Adet