+90 212 886 69 86Ozon Tekstil Telefon

İşimiz

Ozon Tekstil ürünün çok kısa bir zaman çerçevesi içerisinde devredildiği, Hızlı Moda endüstrisinde uzmanlaşmıştır.

Başarımıza katkıda bulunan kilit etmenler Ar-Ge’den sevkiyata kadar tüm yenilikçi unsurların bir bileşimidir. Tüm bu unsurların İşbirlikçi Planlama-Öngörme-Yenileme üzerinden Perakendeci – Tedarikçi İşbirliğimizi geliştirmede çok olumlu etkileri vardır.

 

Tasarım ve gelişim


Uzmanlığımız, bizlerin müşterilerimiz ve de onların tüketicilerinizi anlamamız ile birleşerek, tasarım hizmeti sunmamız için en iyi olanağı sağlar.

Uzmanlaşmış ürün tasarım ekibimizde, müşterilerimize farklı koleksiyonları sunabilmemiz için, bir grafik tasarımcı da dahil olmak üzere, İspanyol ve Türk tasarımcılar yer almaktadır.

Tasarımcılarımız becerilerini özel üretimler ve Dünya çapında katıldıkları moda fuarları ile geliştirirler. Müşterilerimize en güncel ve yenilikçi tasarımları sunmak üzere trendleri ve kumaş uzmanlarını izler ve müşterilerimize en iyi çözümleri sunmaya çaba gösterirler.

 Planlama


Tedarik kalitemiz müşterilerimizin memnuniyeti ve yatırımlarımızın pazar tarafından kabulünden doğrudan etkilenmektedir.

Tedarik ekibimizin temel görevi merkezi ve çapraz organizasyon ile stratejik alım yönetimidir. Malzeme-ilgili gerçek değeri bulmak için, alım pazarlarını gruplama, sınıflandırma ve seçme, kalite analizleri ve satıcılar ile ilişkileri yönetme gibi çok çeşitli endüstriyel faaliyetler gerçekleştirirler.

Guangzhou, Çin’deki satın alma ekibimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına dayalı olarak, sınıfının en iyisi süslemeler ve kumaşları araştırabilir ve satın alabilir.

 

Ürün


Temel stratejilerimizden birisi tedarik zincirinin mükemmeliyetidir. Hacimlerine bakılmaksızın, tüm müşteri siparişleri yalnızca doğru üretim zinciri bulunduktan sonra üretime alınır. Doğru üretim için en büyük yardımcılarımız deneyimimiz ve teknolojimizdir.

Kapasite planlama zamanında sevkiyat için kritik iş adımımızdır. Tedarikçilerimizin kapasiteleri ve doluluk oranları ERP üzerinden çevrimiçi olarak izlenir.

Tüm tedarikçiler portalde kendilerine ayrılmış olan alanda, üretim aşamaları ve kapasitelerini güncel tutmakla sorumludurlar. Üreticilerimizin üretim yetenekleri ve sisteme uygunluğu belirli dönemlerde ölçülür ve değerlendirilir.

Üretimimiz dünyanın çeşitli yerlerinde konumlu olan altyüklenicilerimiz üzerinden gerçekleştirilir. Toplam üretimimiz şirket dışında gerçekleştiğinden, izleme hayati önem taşır. ERP üzerinden bunları gerçekleştiren tüm üretim tesislerini izleyebiliyoruz.